Overspuiten gevelbekleding FloriWorld - Kondor Wessels Projecten

Specialist in

gevelschadeherstel, reiniging & restyling van bedrijfspanden

Voor onze opdrachtgever Kondor Wessels Projecten B.V. uit Rijssen hebben wij bij FloriWorld in Aalsmeer diverse geveldelen overgespoten in een prachtige donkergrijze kleur, wat een mooi contrast geeft met de felle kleuren van hun huisstijl. Ook voor bijzondere projecten denken wij graag met u mee!

Bij Schadenet ACN Rijssen hebben we onlangs ons pand volledig laten restylen door Van Heemskerk, en we zijn ontzettend tevreden over het eindresultaat. Vanaf de eerste gesprekken tot aan de oplevering straalde het team professionaliteit en vakmanschap uit.

De communicatie verliep soepel, deadlines werden netjes gehaald, en elke stap in het proces werd helder toegelicht. Wat ons vooral opviel, was de aandacht voor detail en de flexibiliteit van Van Heemskerk om mee te denken over onze specifieke wensen. Het pand straalt nu precies de uitstraling uit waar we naar zochten: modern, strak en representatief voor onze bedrijfsidentiteit.

We zouden Van Heemskerk zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare partner voor renovatie- en restylingprojecten. Bedankt voor de prettige samenwerking en het prachtige resultaat!

Schadenet ACN Rijssen

Rogier Nijsink

Top (familie)bedrijf. Van Heemskerk heeft ons pand er 25 jonger uit laten zien. Onze volledige gevel is compleet vernieuwd en ziet er weer prachtig uit. Mooie moderne uitstraling en top vakwerk. Keep Up the good work.

De Sterkerij

Marco Woertman
Waarom kiezen voor ons?

“Voor elk pand de juiste oplossing.”

Gevelbekleding bepaalt niet alleen de uitstraling van je bedrijfspand, maar beschermt ook de constructie tegen weer en wind. Schade aan de gevel kan grote gevolgen hebben als het niet op tijd wordt aangepakt. In dit

Een bedrijfspand heeft veel te verduren. Regen, wind, UV-straling en vervuiling tasten gevels, daken en staalconstructies aan. Zonder de juiste bescherming gaat dit ten koste van uitstraling én duurzaamheid. Coating is dan een slimme investering.

De gevel van je bedrijfspand krijgt dagelijks te maken met weer, wind, stof en luchtvervuiling. Na verloop van tijd laat dat sporen na: verkleuring, aanslag, algen of zelfs schade. Toch vragen veel bedrijven zich af

Offerte aanvragen